Lampard: Osobowość Tammy'ego krzyczała, że chce dziewiątkę - Chelsea24News
Lampard: Osobowość Tammy’ego krzyczała, że chce dziewiątkę
Lampard: Osobowość Tammy’ego krzyczała, że chce dziewiątkę

Lampard: Osobowość Tammy’ego krzyczała, że chce dziewiątkę

Frank Lampard wyznał, że nie obawiał się tego, że ciężar ‚dziewiątki’ przygniecie Tammy’ego Abrahama. Numer ten przez wiele lat obrósł mianem mitycznego, który był obarczony klątwą.

– Jestem pod ogromnym wrażeniem, ponieważ wiele razy słyszałem, że byli piłkarze klubu nie zawsze mają dobre wspomnienia z numerem dziewiątym. To była jednak moja decyzja, którą podjąłem na podstawie obserwacji jego osobowości. Wiedziałem że jest dobrym piłkarzem, podobało mi się to jak trenuje, a jego osobowość wręcz krzyczała: daj mi dziewiątkę, pragnę jej!

– Łatwo to jednak mówić w tym momencie, kiedy zaliczył tak wspaniały start. Teraz jednak musi cały czas iść do przodu, ponieważ dotarł do momentu, gdzie oczekuje się od niego dobrej gry w każdym meczu i tego, że będzie dawał nam zwycięstwa. To dla niego nowe wyzwanie. Kiedy mówiłem z nim o dziewiątce musiałem zastanowić się dwa razy, ponieważ to nadal młody chłopak.

– Kiedy pozyskujesz 25-letniego zawodnika, który zdobył mnóstwo goli w innej lidze lub w Premier League sytuacja jest inna, decyzja jest wówczas łatwa, jednak w przypadku młodego chłopca musisz zapytać siebie, czy da radę znieść taką presję. W mojej opinii on dał.

– Obserwowałem go przez długi czas, odkąd był młodym chłopcem. On od zawsze chciał być numerem dziewięć w Chelsea, to był jego cel od początku. Wiem, że był wielkim fanem Didiera Drogby. Myślał o tym, że chce być główną strzelbą Chelsea, więc pomyślałem, że to dobra okazja, aby dać mu ten numer.

– Uwielbiam u Tammy’ego to, że on nie chce być nowym Harrym Kane’em. Oczywiście wyciągnie wszystko co najlepsze z jego gry, jednak on robi to także z innymi napastnikami.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW