Abraham: Myślę że powinienem skończyć ten mecz z hat-trickiem - Chelsea24News
Abraham: Myślę że powinienem skończyć ten mecz z hat-trickiem
Abraham: Myślę że powinienem skończyć ten mecz z hat-trickiem

Abraham: Myślę że powinienem skończyć ten mecz z hat-trickiem

Tammy Abraham dzięki wczorajszej bramce osiągnął pułap piętnastu bramek w tym sezonie. Chelsea natomiast pewnie pokonała zespół Burnley.

– Wiemy że nasza domowa forma nie jest idealna, jednak chcemy to naprawić. Po meczach z Arsenalem i Brighton wiedzieliśmy, że musimy zagrać dobry mecz, zwłaszcza że graliśmy u siebie. Ciężko pracowaliśmy na treningach i to przyniosło skutek. Musieliśmy dać odpowiednie widowisko i tak właśnie było, dobrze bawiliśmy się podczas tego spotkania. Ciężko pracowaliśmy nad kreowaniem i wykorzystywaniem szans oraz odpowiednim poruszaniem się po murawie no i wszystko to pokazaliśmy w meczu. Mam nadzieję, że utrzymamy ten trend.

– Chcemy zdobywać bramki, kto ich nie lubi? Myślę że powinienem skończyć ten mecz z hat-trickiem. Wciąż mamy wiele do zrobienia, innego dnia moglibyśmy wygrać jeszcze wyżej. To jest coś, co chcemy zbudować.

– Wiem że rywalizacja w Premier League jest ogromna, dlatego chcemy nadal robić swoje. Chcemy wygrywać kolejne spotkania i zobaczymy co nam to przyniesie.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW