Bakayoko: Naprawdę pokochałem Chelsea - Chelsea24News
Bakayoko: Naprawdę pokochałem Chelsea
Bakayoko: Naprawdę pokochałem Chelsea

Bakayoko: Naprawdę pokochałem Chelsea

Tiemoue Bakayoko, który aktualnie przebywa na wypożyczeniu w AS Monaco, udzielił wywiadu, w którym to wypowiedział się m.in. na temat swojego pobytu na Stamford Bridge.

– Z początku Monaco nie wydawało się dla mnie najlepszą, ponieważ chciałem zostać w Chelsea i dawać z siebie wszystko. Czułem jednak, że sytuacja nie zakończy się tak jakbym chciał, w efekcie czego finalnie poszedłem do Monaco. W moim pierwszym sezonie grałem naprawdę sporo, a to miał być sezon, podczas którego będę się aklimatyzować.

– Myślałem, że podczas mojego drugiego sezonu potwierdzę swoje miejsce w zespole, lecz nastąpiła zmiana trenera. Oczywiste jest to, że kilka rzeczy mogłem zrobić lepiej, łatwo i przyjemnie słucha się komplementów. Uczciwa samokrytyka jest tym, co pozwala Ci się rozwinąć.

– Kiedy opuszczałem Chelsea, miałem poczucie, że zawiodłem, gdyż jest to klub, który pokochałem. To był dla mnie cios, gdyż przechodziłem przez kolejne szczeble w swojej karierze, aż nagle poczułem się tak, jakbym stracił ambicje. Nie byłem w stanie rozwijać się wystarczająco dobrze, lecz teraz pracuję oraz trenuję zdecydowanie więcej.

Źródło: L’Equipe

O autorze

Jakub Czapran

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW