Hudson-Odoi: Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy! - Chelsea24News
Hudson-Odoi: Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy!
Hudson-Odoi: Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy!

Hudson-Odoi: Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy!

W ramach 22 kolejki Premier League, Chelsea podejmowała Burnley na Stamford Bridge, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 3-0. Jednego z goli w tym spotkaniu strzelił m.in. Callum Hudson-Odoi, dla którego jest to pierwsze trafienie w Premier League.

Po tym meczu, Callum udzielił wywiadu dla oficjalnej strony Chelsea, w którym m.in. mówi o strzelonym przez siebie golu.

– Cieszę się, że w końcu udało mi się strzelić gola. Jestem zachwycony stylem jakim wygraliśmy dzisiejsze spotkanie. Chłopaki włożyli w ten mecz ogromny wysiłek, myślę, że było to widoczne na murawie. Wszyscy byliśmy zdeterminowani oraz chcieliśmy zdecydowanie więcej, zachować czyste konto. Naprawdę ciężko pracowaliśmy i cieszę się, że wygraliśmy to spotkanie.

– Nigdy nie chcemy przegrywać, niezależnie od tego z kim i gdzie gramy. W momencie gdy przegrywamy mecze domowe, jesteśmy naprawdę smutni. Nie lubimy przegrywać, ponieważ jesteśmy zespołem, który chce wygrywać wszystkie spotkania.

– Naszym celem było wygranie spotkania domowego, chcieliśmy zacząć od nowa budować formę na własnym stadionie. Kibice są razem z nami, więc musimy tylko wygrywać, a spróbujemy tego dokonać już w najbliższym meczu.

– Byłem trochę nieufny odnośnie spalonego, lecz pomyślałem sobie, że skoro nikt nie dotknął piłki, to na pewno gol zostanie zaliczony, ponieważ ja wybiegałem z tyłu i byłem tego pewny. Kiedy zobaczyłem, że moja bramka jest sprawdzana przez VAR pomyślałem sobie: „o nie”, lecz finalnie została uznana, a ja jestem naprawdę szczęśliwy.

– Burnley broniło się naprawdę głęboko oraz zwięźle, co było powodem tego, że w pierwszych 25 minutach meczu nie udawało nam się stworzyć klarownych sytuacji. W drugiej połowie zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że oni się otworzą, w związku z czym będziemy mieli więcej miejsca na boisku.

– Musimy być bardziej skuteczni, trochę więcej ryzykować oraz strzelać więcej goli. Mogliśmy zdobyć więcej bramek w tym meczu, ponieważ mieliśmy mnóstwo okazji, lecz nie udało nam się ich wykorzystać.

– Zawsze mówiłem, że Reece to świetny zawodnik, uwielbiam z nim grać. Świetnie się rozumiemy i dogadujemy. Lubi rozpieścić cię podaniem, obiegać akcje skrzydłem czy posłać dośrodkowanie. Kiedy ze sobą gramy, zawsze wiemy czego nawzajem chcemy. Staramy się naciskać na siebie i wyciągać z nas to co najlepsze. On ma wielki entuzjazm oraz wspaniałą mentalność, jestem pewny, że zajdzie daleko.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW