Pierwszy zimowy transfer Chelsea - Bryan Fiabema w barwach The Blues! - Chelsea24News
Pierwszy zimowy transfer Chelsea – Bryan Fiabema w barwach The Blues!
Pierwszy zimowy transfer Chelsea – Bryan Fiabema w barwach The Blues!

Pierwszy zimowy transfer Chelsea – Bryan Fiabema w barwach The Blues!

Zimowe okno transferowe trwa już niemal drugi tydzień, jednak nie doczekaliśmy się jeszcze transferów Chelsea. Choć nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdza, to wiemy, że Bryan Fiabema został nowym piłkarzem Chelsea.

Norweski napastnik będzie zaczynał w zespole Chelsea U-18 i dopiero później trener drużyny młodzieżowej zadecyduje, czy jest na tyle dobry, aby awansować go do zespołu U-23.

Umowa stanie się profesjonalna w połowie lutego, wówczas bowiem Fabiema skończy siedemnasty rok życia.

Młody napastnik do tej pory występował w drużynach młodzieżowych Tromso, związał się jednak trzyipółletnim kontraktem z Chelsea. Przez ostatnie tygodnie przebywał on na testach w drużynie młodzieżowej The Blues i zaimponował trenerom.

Fabiema był obecny podczas spotkania z Burnley i z trybun obserwował poczynania swoich starych kolegów, po meczu został przywitany przez samego Franka Lamparda oraz jego zawodników w szatni.

Źródło: VG

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW