Znamy kwotę jaką Chelsea oczekuje za Batshuayia? - Chelsea24News
Znamy kwotę jaką Chelsea oczekuje za Batshuayia?
Znamy kwotę jaką Chelsea oczekuje za Batshuayia?

Znamy kwotę jaką Chelsea oczekuje za Batshuayia?

Wydaje się, że odejście Oliviera Giroud z Chelsea już zimą jest już przesądzone, lecz niepewna sytuacja jest nieustannie odnośnie transferu Michy’ego Batshuayia. Chelsea ma być chętna na sprzedaż Belga, lecz tylko i wyłącznie za wysoką cenę.

Spekuluje się, że zarząd The Blues za swojego napastnika oczekuje około 45 milionów euro. Aston Villa oraz Crystal Palace mają intensywnie pracować nad transferem Batshuayia, lecz kwota, jaką oczekuje Chelsea jest dla nich zdecydowanie za wysoka.

Nieustannie mówi się o zainteresowaniu Wilfriedem Zahą ze strony Chelsea, być może The Blues tym działaniem próbuje podwyższyć potencjalną wartość Belga, a następnie włączyć go do wymiany, w której to Iworyjczyk powędrowałby na Stamford Bridge, a Michy Batshuayi oraz suma pieniędzy na Selhurst Park.

Wydaje się jednak, że Crystal Palace może odpuścić ten wyścig o zakontraktowanie napastnika, ponieważ wczoraj potwierdzone oficjalnie zostało wypożyczenie Tosuna z Evertonu na Selhurst Park. Zakontraktowali nową dziewiątkę i na ten moment nie wiadomo, czy w dalszym ciągu są zainteresowani usługami Belga.

Klubem chętnym również na pozyskanie Batshuayia jest AS Roma, lecz na ten moment nie było żadnych konkretnych działań ze strony włoskiego klubu.

Źródło: The Sun

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW