Abraham: Jako dziewiątka Chelsea odczuwam większą presję w klubie niż w kadrze - Chelsea24News
Abraham: Jako dziewiątka Chelsea odczuwam większą presję w klubie niż w kadrze
Abraham: Jako dziewiątka Chelsea odczuwam większą presję w klubie niż w kadrze

Abraham: Jako dziewiątka Chelsea odczuwam większą presję w klubie niż w kadrze

Tammy Abraham stoi przed szansą bycia pierwszym napastnikiem reprezentacji Anglii pod nieobecność Harry’ego Kane’a. Co na to sam zawodnik?

– Oczywiście, że spoglądam w kierunku Harry’ego, szkoda że doznał urazu. Mam nadzieję, że wróci do reprezentacji na zbliżający się turniej. Ja natomiast skupiam się na Chelsea, staram się dawać z siebie wszystko w każdym meczu. Pojawiła się wielka szansa, tak wygląda świat piłki nożnej. Zawsze panuje ogromna rywalizacja, wystarczy spojrzeć w tabelę ligową – widzę Marcusa Rashforda oraz innych snajperów, którzy zdobywają gole, chociażby Danny’ego Ingsa. Ja mogę jedynie skupić się na sobie i dawać z siebie wszystko.

– Mam ambicje, zawsze byłem człowiekiem ambitnym, więc gra w reprezentacji zawsze jest moim celem. Dorastałem z myślą, że chcę grać dla kadry, a teraz mam taką szansę, więc zamierzam mocno ją chwycić obiema dłońmi.

– Myślę jednak, że większa presja spoczywa na mnie w Chelsea, jestem przecież numerem dziewiątym. Jestem jednak zadowolony z takiego stanu rzeczy i myślę jedynie o tym, aby utrzymać formę, pomagać drużynie zwyciężać, a dopiero potem będę myślał o kadrze.

– Jamie Vardy to bardzo utalentowany snajper, ma nosa do bramek. To jeden z tych graczy, których podziwiałem i podziwiam. Jeżeli wróci do kadry to dobrze, a jeżeli nie wróci to należy to uszanować.

Źródło: Standard

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW