Danny Murphy uważa, że Grealish powinien trafić do Chelsea - Chelsea24News
Danny Murphy uważa, że Grealish powinien trafić do Chelsea
Danny Murphy uważa, że Grealish powinien trafić do Chelsea

Danny Murphy uważa, że Grealish powinien trafić do Chelsea

Jack Grealish robi w tym sezonie ogromne wrażenie w Aston Villi. Oczywiście, od razu pojawiają się kluby zainteresowane ściągnięciem 24-latka do siebie, a Danny Murphy uważa, że Chelsea może być na pole position w tym wyścigu.

W swoim artykule dla Daily Mail, były pomocnik klubów Premier League bardzo chwalił Anglika, a następnie omówił, jak pasowałby do każdej drużyny z TOP6. Według Murphy’ego, Grealish nie jest gorszy od Kovacica, Barkleya czy Mounta. Chorwat trafił do bramki tylko raz oraz zanotował 3 asysty, Mason ma na swoim koncie 5 bramek i 2 asysty, a Ross Barkley nadal czeka na swoje pierwsze trafienie lub asystę. Porównując do tej trójki 24-latka, ma on w swoim dorobku 6 bramek oraz 5 asyst.

Anglik dodaje, że Grealish z pewnością poprawił by jakość linii pomocy Chelsea oraz stworzył dodatkowe zagrożenie pod bramką rywala. Według niego, Frank Lampard powinien rozważyć ten ruch jak najszybciej.

Źródło: The Daily Mail

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW