Willian: Callum zagrał świetnie spotkanie - Chelsea24News
Willian: Callum zagrał świetnie spotkanie
Willian: Callum zagrał świetnie spotkanie

Willian: Callum zagrał świetnie spotkanie

W ramach 22 kolejki Premier League, Chelsea zwyciężyła w swoim spotkaniu przeciwko Burnley wynikiem 3-0 na Stamford Bridge. O tym spotkaniu wypowiedział się skrzydłowy The Blues, Willian.

– Wiedziałem, że będzie to okazja na rzut karny, czekałem tylko na jego przewinienie. On powiedział do mnie: „Nie dotknąłem Cię”, a ja odpowiedziałem „Oczywiście, że mnie dotknąłeś, jeśli nie zrobiłeś tego to VAR zareaguje”. Dla mnie to była ewidentna jedenastka.

– Najważniejsze jest to, że cała drużyna zagrała bardzo dobrze od samego początku spotkania. Kontrolowaliśmy ten mecz, to my byliśmy w posiadaniu piłki, myślę, że powinniśmy strzelić pięć lub sześć goli. To było naprawdę bardzo dobre spotkanie dla nas.

– Odkąd dołączyłem do Chelsea, w każdym sezonie chcę pokazać się z jak najlepszej strony. Myślę, że w tym sezonie gram dobrze, jestem pewny siebie.

– Dla mnie nie jest problemem gra na lewym, bądź prawym skrzydle, to bez różnicy. Callum zagrał świetnie na prawej stronie, a Reece świetnie zachował się przy drugim golu. Dla mnie to bez znaczenia gdzie gram, najważniejsza jest drużyna.

– Mam już 31 lat, dbam o siebie poza boiskiem. Staram się jeść zdrowo, dużo spać oraz ciężko trenuje. Myślę, że nadal jestem szybki.

– Myślę, że możemy dogonić Leicester, musimy wykonywać po prostu naszą pracę oraz wygrywać kolejne spotkania, a na koniec sezonu zobaczymy co uda nam się osiągnąć.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Jakub Czapran

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW