Wypożyczenie Gallaghera dobiegnie końca w tym tygodniu - Chelsea24News
Wypożyczenie Gallaghera dobiegnie końca w tym tygodniu
Wypożyczenie Gallaghera dobiegnie końca w tym tygodniu

Wypożyczenie Gallaghera dobiegnie końca w tym tygodniu

W ostatnim czasie dużo mówiło się o tym, że być może Conor Gallagher, który aktualnie przebywa na wypożyczeniu w Charlton Athletic, powróci przedwcześnie do Chelsea. Młody Anglik rozgrywa bardzo dobry sezon w Championship, w związku z czym przyciągnął zainteresowanie większych, angielskich klubów.

Już w ciągu tego tygodnia Conor ma powrócić do Londynu, lecz tylko na chwilę, gdyż najprawdopodobniej jest dla niego szykowane kolejne wypożyczenie, lecz tym razem na pół roku. Zainteresowanie zawodnikiem przejawiają Burnley, Norwich, Milwall, Swansea, West Brom oraz Rangers. Najprawdopodobniej Gallagher w tym sezonie nie będzie występować w żadnej z drużyn z Premier League, ponieważ kluby z angielskiej ekstraklasy są zainteresowane wyłącznie transferem definitywnym, na co nie zamierza przystać Chelsea. W grę wchodzi tylko i wyłącznie wypożyczenie bez klauzuli wykupu.

Menedżer Charltonu bardzo chciałby zatrzymać młodego Anglika do końca sezonu, lecz nie ma to wpływu na decyzję zarządu The Blues, która wydaje się być ostateczna. O Conorze i całej tej sytuacji wypowiedział się dyrektor sportowy klubu z Championship, Steve Gallen.

– Conor to bardzo dobry piłkarz i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego co prezentuje. Bardzo się cieszymy, że Chelsea postanowiła nam go wypożyczyć. Oczywiście, chcemy zatrzymać go do końca sezonu, lecz jest zawodnikiem Chelsea i może powrócić do swojego klubu, lecz na ten moment nie powiadomili nas o tym, że zamierzają to zrobić.

W przypadku podtrzymania swojej decyzji przez zarząd, Conor Gallagher jeszcze w tym tygodniu ma zameldować się w Londynie, a do końca stycznia odejść na ponowne wypożyczenie, najprawdopodniej do drużyny z Championship. Na ten moment nie widać wyraźnego faworyta w wyścigu o zakontraktowanie młodego Anglika.

Źródło: Football.London

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW