Barcelona dołącza do wyścigu o Gabigola - Chelsea24News
Barcelona dołącza do wyścigu o Gabigola
Barcelona dołącza do wyścigu o Gabigola

Barcelona dołącza do wyścigu o Gabigola

Odejście Gabriela Barbosy z Interu Mediolan wydaje się być już przesądzone, gdyż Brazylijczyk nie znajduje się w planach na zespół Antonio Conte. Do tej pory mówiło się jedynie o zainteresowaniu ze strony West Hamu oraz Chelsea, lecz do wyścigu o zakontraktowanie napastnika włączyła się FC Barcelona.

Duma Katalonii może być w uprzywilejowanej sytuacji, ponieważ Nerazzurri są bardzo zainteresowani pomocnikiem Blaugrany, Arturo Vidalem. Chilijczyk miałby zostać włączony w ofertę za Gabigola i finalnie doszłoby do wymiany między dwoma klubami, być może z dopłatą z jednej ze stron. Zarząd Barcelony widzi w 23-latku zmiennika dla Luisa Suareza, który w przyszłości stałby się napastnikiem numer jeden.

Chelsea posiada podobny atut jak Barcelona, gdyż menedżer Interu bardzo chciałby zakontraktować Oliviera Giroud oraz Marcosa Alonso, którzy aktualnie są na wylocie z Chelsea. Na ten moment nie wiadomo jaki potencjalny kierunek preferowałby sam Brazylijczyk, a oficjalnych ofert za zawodnika jeszcze nie było.

Źródło: Mundo Deportivo

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW