Chelsea skontaktowała się z agentem Isco - Chelsea24News
Chelsea skontaktowała się z agentem Isco
Chelsea skontaktowała się z agentem Isco

Chelsea skontaktowała się z agentem Isco

Jeszcze przed rozpoczęciem okna transferowego pojawiały się informacje, jakoby Chelsea była zainteresowana usługami piłkarza Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii, Isco. Od tego czasu jednak plotki dotyczące zmiany pracodawcy przez pomocnika przestały się pojawiać.

Teraz jednak Hiszpanie ponownie piszą o tym, że The Blues chcą pozyskać piłkarza. W tym celu mieli skontaktować się z agentem zawodnika, aby przedyskutować możliwość dokonania potencjalnego transferu.

Chelsea ma być gotowa na wiele w walce o pomocnika, a na samym wstępie zaoferowali około 47 milionów funtów w celu nakłonienia działaczy Realu Madryt do sprzedaży go.

Choć mówi się o tym, że Perez nie zamierza pozbywać się Isco w trakcie sezonu, to dobra oferta może zmienić jego zdanie. Nie wiadomo jednak ile oczekiwałby za swojego piłkarza, gdyby faktycznie mogło dojść do zimowego transferu.

Źródło: El Desmarque

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW