Gallagher wrócił do Chelsea - Chelsea24News
Gallagher wrócił do Chelsea
Gallagher wrócił do Chelsea

Gallagher wrócił do Chelsea

Kiedy Conor Gallagher trafiał latem do Charlton nikt nie spodziewał się, że zawodnik tak dobrze odnajdzie się w realiach dorosłego futbolu. Młody wychowanek Chelsea śladem Tammy’ego Abrahama, Masona Mounta czy Fikayo Tomoriego zrobił jednak furorę w zespole z zaplecza Premier League, dlatego wydawać się mogło, że zostanie tam do końca obecnej kampanii.

Chelsea zadecydowała jednak, że poszuka piłkarzowi nowego klubu, jako że poczynił tak duże postępy, że dłuższa gra w Charlton nie da mu zbyt wiele.

The Blues skrócili więc wypożyczenie piłkarza i dzisiaj trenuje on z zespołem Franka Lamparda. Nie oznacza to jednak, że zostanie na Stamford Bridge – jego wypożyczenie do nowego zespołu ma zostać potwierdzone w najbliższych dniach.

Według spekulacji trafi on do zespołu z Premier League lub silnej ekipy z Championship, gdzie będzie mógł realnie powalczyć o awans.

Źródło: The Sun

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW