Nevin: James niczym Beckham - Chelsea24News
Nevin: James niczym Beckham
Nevin: James niczym Beckham

Nevin: James niczym Beckham

Pat Nevin uważa, że dośrodkowania Jamesa bardzo przypominają zagrania z najlepszych lat gry Davida Beckhama.

– Jedną z umiejętności posiadanych przez Jamesa i która wydaje się wiele łatwiejsza do wykonania niż jest w istocie jest doskonałe dośrodkowanie. Pomyśl sobie o Beckhamie, którego największym atutem było właśnie takie zagranie z bocznych sektorów boiska. Mówię o nim nieprzypadkowo, gdyż zagrania Jamesa bardzo przypominają te posyłane przez wiele lat przez byłego zawodnika Manchesteru United.

– Łatwo jest posłać piłkę między bramkarza i obrońców, sztuką jest zrobić to w taki sposób, aby obrońcy bali się ją zaatakować, a bramkarz nie zdążył do niej wyjść. Kevin de Bruyne ma taką umiejętność, jednak to bardzo rzadko spotykana cecha u piłkarzy.

– Reece jest niesamowity pod tym względem, wydaje się jednak, że ma także wiele innych zalet i nie będzie jednowymiarowym piłkarzem z jedną wybitną cechą. Ma ogromny komfort w grze piłką, co jest niespotykane u tak młodych obrońców. Trudno o nim teraz myśleć jako o surowym 20-letnim piłkarzu.

– W poprzednim sezonie został graczem roku w Wigan. Fani tego klubu zadawali sobie pytanie, czy to nie jest aby najlepszy zawodnik który grał w tym klubie przez całą historię jego istnienia, a to już bardzo duży komplement w kierunku 20-letniego chłopca.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW