Skauci Chelsea odradzają zakup Ake? - Chelsea24News
Skauci Chelsea odradzają zakup Ake?
Skauci Chelsea odradzają zakup Ake?

Skauci Chelsea odradzają zakup Ake?

Na początku okna transferowego wydawało się, że wykup Nathana Ake przez Chelsea jest jedynie kwestią czasu, teraz jednak wychodzi na to, że działacze klubu oraz Frank Lampard mają ogromne wątpliwości co do słuszności tego czynu.

Raporty skautów klubowych mają przekonywać Franka Lamparda, że Nathan Ake nie jest odpowiednim defensorem do stylu gry preferowanego przez menedżera. Anglik bowiem chce grać z wysoko ustawioną linią defensywy, a Holender ma nie do końca odnajdować się w takich warunkach.

Nie jest wykluczone to, że Chelsea ostatecznie wykupi Ake, ale fakt posiadania klauzuli sprawia, że mogą odwlekać ten moment, jednocześnie przyglądając się innym opcjom, które być może będą lepsze do gry preferowanej przez Lamparda.

Chelsea przygląda się więc Lewisowi Dunkowi, którego Brighton wycenia na 50 milionów funtów, a on sam jest zainteresowany potencjalnym transferem. The Blues bacznie przyglądają się również Diopowi z West Ham.

Lampard może także dać kolejną szansę Andreasowi Christensenowi, który wykluczył potencjalny transfer do AC Milan. Duńczyk chce powalczyć o miejsce w zespole Chelsea, dlatego też nie ruszy się z klubu w styczniu.

The Blues przyglądają się także 19-letniemu stoperowi Hellas, Marashowi Kumbulli, który budzi zainteresowanie wielu topowych klubów.

Może się okazać również, że Lampard nie dokona wzmocnień na pozycji stopera, czekając tym samym na letnie okno transferowe i pojawienie się innych celów.

Źródło: Standard

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW