Aulas: Nie chodzi o pieniądze - Moussa zostaje z nami - Chelsea24News
Aulas: Nie chodzi o pieniądze – Moussa zostaje z nami
Aulas: Nie chodzi o pieniądze – Moussa zostaje z nami

Aulas: Nie chodzi o pieniądze – Moussa zostaje z nami

Prezydent Lyonu, Jean-Michel Aulas po raz kolejny potwierdził, że napastnik francuskiego klubu, Moussa Dembele nie zostanie sprzedany w zimowym oknie transferowym. Zainteresowanie piłkarzem wykazują Chelsea oraz Manchester United.

Wydaje się jednak, że dopiero letni transfer Dembele będzie możliwy do wykonania, ponieważ przedstawiciel klubu z Ligue 1 jest bardzo pewny w swoich wypowiedziach dotyczących pozostania napastnika.

– Czy Moussa z nami zostanie? Oczywiście, że tak. Nie zmieniliśmy swojego zdania na ten temat. To wspaniały zawodnik, którego zwyczajnie potrzebujemy.

– Nie chodzi o pieniądze, Moussa z nami zostaje. Jesteśmy przekonani, że jesteśmy w stanie stworzyć mu odpowiednie warunki do tego, aby zdobywał dla nas całą masę bramek – zakończył Aulas.

Źródło: RMC

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW