Boywer: Jestem rozczarowany - Chelsea24News
Boywer: Jestem rozczarowany
Boywer: Jestem rozczarowany

Boywer: Jestem rozczarowany

Menedżer Charlton Athletic, Lee Bowyer wyznał, że jest bardzo rozczarowany z powodu odejścia Conora Gallaghera z klubu już w zimowym oknie transferowym. 

Chelsea miała możliwość zerwania wypożyczenia w styczniu dzięki klauzuli wpisanej w umowę pomiędzy The Blues i Charlton. Mimo że Gallagher spisywał się bardzo dobrze w zespole z Championship, Chelsea postanowiła znaleźć mu nowy klub.

– Jestem bardzo rozczarowany, nie spodziewałem się takiego stanu rzeczy, co sprawia że jest to jeszcze trudniejsze do przyjęcia. Na koniec dnia musimy jednak iść dalej.

– To był zaszczyt i przyjemność móc z nim pracować. On dawał z siebie wszystko od pierwszego dnia w klubie, zdobywał dla nas bramki i pomagał wygrywać mecze. To jeszcze młody piłkarz, jednak wielce utalentowany. Życzę mu wszystkiego co najlepsze w przyszłości – zakończył Bowyer.

Źródło: Charlton Athletic

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW