Gallagher: Chcę pomóc Swansea w walce o awans - Chelsea24News
Gallagher: Chcę pomóc Swansea w walce o awans
Gallagher: Chcę pomóc Swansea w walce o awans

Gallagher: Chcę pomóc Swansea w walce o awans

Conor Gallagher udzielił krótkiego wywiadu po dołączeniu do Swansea. 

– Jestem podekscytowany dołączeniem do tak wielkiego klubu jak Swansea. Nie mogę doczekać się wejścia na murawę i wprowadzenia czegoś do drużyny.

– Zdobyłem mnóstwo doświadczenia w Charlton, zagrałem niemal wszystkie możliwe mecze. Będę wspaniałe wspominał to doświadczenie, teraz jednak przyszedł czas na kolejne wyzwania, jestem tym podekscytowany. Myślę też że muszę zmierzyć się z pewnymi oczekiwaniami, wszystko przez to że zdobyłem kilka bramek w poprzednim klubie.

– Jestem pomocnikiem biegającym od jednej bramki do drugiej, ciężko pracuję na murawie. Myślę że jestem wystarczająco dobry technicznie, aby zdobywać bramki i asystować, potrafię jednak także bronić.

– Marc i Rhian są moimi dobrymi kumplami, dlatego sądzę że dzięki nim będzie mi łatwiej. Znamy się z boisk jak i poza nim, chcę jednak poznać resztę składu i po prostu oddać się ciężkiej pracy.

– Chcę pomóc Swansea osiągnąć fazę play-off, ponieważ uważam, że jesteśmy w stanie to zrobić. Mamy mocny skład i dobrą serię, nie wykluczam nawet możliwości awansu bezpośredniego. A patrząc na osiągnięcia indywidualne chcę po prostu skupiać się na kolejnych meczach i dawać w nich wszystko co mogę.

Źródło: Swansea

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW