Jest porozumienie w sprawie transferu Giroud - Chelsea24News
Jest porozumienie w sprawie transferu Giroud
Jest porozumienie w sprawie transferu Giroud

Jest porozumienie w sprawie transferu Giroud

Chelsea oraz Inter doszły do porozumienia w sprawie kwoty za transfer Oliviera Giroud. Kontrakt napastnika The Blues wygasa wraz z zakończeniem tego sezonu, wobec czego klub z Londynu nie mógł domagać się dużych pieniędzy.

Kilka dni wcześniej informowaliśmy o tym, że Giroud ma już pełne indywidualne porozumienie z Interem i w przypadku braku transferu i tak wylądowałby we Włoszech – jednak dopiero po zakończeniu sezonu.

Teraz jednak wiemy już, że do transferu ostatecznie dojdzie. Inter zapłaci za Giroud około 4 miliony funtów, w umowę wpisano także bonusy warte łącznie 1 milion funtów.

Giroud był piłkarzem Chelsea przez niecałe dwa lata.

Francuz chciał opuścić klub ze względu na brak regularnych szans ze strony Franka Lamparda, Giroud nie chciał dopuścić, aby taka sytuacja skutkowała gorszą grą na Mistrzostwach Europy lub co gorsza osłabnięciem jego pozycji w reprezentacji narodowej.

Testy medyczne mają odbyć się w najbliższych dniach, być może dojdzie do nich jeszcze w tym tygodniu.

Źródło: Di Marzio

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW