OFICJALNIE: Gallagher wypożyczony do Swansea - Chelsea24News
OFICJALNIE: Gallagher wypożyczony do Swansea
OFICJALNIE: Gallagher wypożyczony do Swansea

OFICJALNIE: Gallagher wypożyczony do Swansea

Krótki czas czekaliśmy na informację dokąd uda się Conor Gallagher, po tym jak Chelsea zdecydowała się przerwać jego wypożyczenie do drugoligowego Charlton Athletic. 

20-letni wychowanek The Blues spędzi drugą część sezonu na ponownym wypożyczeniu, tym razem jednak trafił do Swansea, gdzie kilka dni temu wypożyczony został inny młody zawodnik Chelsea, Marc Guehi.

Działacze The Blues zadecydowali, że Gallagher potrzebuje kolejnego bodźca do rozwoju, dlatego wybrali dla niego silniejszy klub z tej samej ligi. W drużynie z Walii będzie bowiem walczył o awans do Premier League.

W dotychczasowych występach ligowych Gallagher zdobył 6 bramek i zaliczył 3 asysty, co stawiało go na samym szczycie klasyfikacji kanadyjskiej w Charlton Athletic. W Swansea zmierzy się jednak z kolejnymi wyzwaniami i od nowa będzie musiał budować swoją pozycję w klubie.

Menedżerem Swansea jest Steve Cooper, który prowadził Gallaghera w młodzieżowej reprezentacji Anglii, dlatego też drugoligowiec tak bardzo walczył o wypożyczenie wychowanka Chelsea.

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW