Chelsea będzie musiała poczekać do lata, aby wykupić Wernera lub Sancho - Chelsea24News
Chelsea będzie musiała poczekać do lata, aby wykupić Wernera lub Sancho
Chelsea będzie musiała poczekać do lata, aby wykupić Wernera lub Sancho

Chelsea będzie musiała poczekać do lata, aby wykupić Wernera lub Sancho

Chelsea będzie musiała poczekać przynajmniej do lata, aby móc sprowadzić Jadona Sancho i Timo Wernera. Borrusia chce zatrzymać skrzydłowego przynajmniej do końca sezonu. Młody Anglik jest na szczycie listy życzeń The Blues, ale póki co związany jest długoterminową umową z Borrusią.

W międzyczasie Timo Werner jest na najlepszej drodze do zdobycia mistrzostwa Niemiec. 23-latek uważa, że jego obecny klub jest najlepszym miejscem, aby przygotować się do nadchodzącego Euro 2020. Werner w swoim kontrakcie ma zapisaną klauzulę, co oznacza, że w lecie będzie mógł odejść taniej, aniżeli w zimie. Jeśli jednak któryś klub uruchomił by tę klauzulę w tym miesiącu, Niemiec ma odrzucić możliwość odejścia.

Źródło: Goal

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW