OFICJALNIE: James z nowym kontraktem! - Chelsea24News
OFICJALNIE: James z nowym kontraktem!
OFICJALNIE: James z nowym kontraktem!

OFICJALNIE: James z nowym kontraktem!

Reece James związał się z klubem nowym kontraktem – młody wychowanek przedłużył swoją umowę o kolejnych pięć lat. 

James jest kolejnym wychowankiem Chelsea, który w tym sezonie podpisał nowy kontrakt z klubem. Swoje przedłużenia mają już za sobą Loftus-Cheek, Tomori, Hudson-Odoi oraz Mason Mount.

20-letni obrońca zagrał w tym sezonie w osiemnastu spotkań, udało mu się przez ten czas zdobyć dwie bramki – szczególnie ta druga zostanie zapamiętana przez niego na bardzo długo, gdyż było to trafienie dające wyrównanie w spotkaniu z Ajaksem.

– To dla mnie spełnienie marzeń, móc grać co tydzień dla tego klubu, a ten kontrakt sprawia, że czuję się jak we śnie. Zawsze chciałem być w tym miejscu, a nowa umowa znaczy dla mnie bardzo dużo – twierdzi James.

Nowy kontrakt dla wychowanka skomentowała również Marina Granowskaja.

– Reece bardzo szybko stał się niezwykle ważnym członkiem drużyny, mimo tego że sezon rozpoczynał z kontuzją. To kolejny ekscytujący młody zawodnik, który będzie częścią przyszłości tej drużyny. Reece to efekt świetnej pracy wykonywanej w akademii oraz przy wypożyczeniach.

– Reece rozpoczął edukację w klubie w wieku sześciu lat, a jego świetne występy w Wigan utorowały mu drogę do pierwszej drużyny Chelsea. Jesteśmy zachwyceni i wierzymy, że będzie ważną częścią tej drużyny przez wiele lat.

 

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW