Pulisic: Nigdy nie spodziewałem się, że przyjdę i strzelę 10 bramek w pierwszych meczach - Chelsea24News
Pulisic: Nigdy nie spodziewałem się, że przyjdę i strzelę 10 bramek w pierwszych meczach
Pulisic: Nigdy nie spodziewałem się, że przyjdę i strzelę 10 bramek w pierwszych meczach

Pulisic: Nigdy nie spodziewałem się, że przyjdę i strzelę 10 bramek w pierwszych meczach

W udzielonym dla ESPN wywiadzie Christian Pulisic opowiedział o swoich początkach w Premier League.

– Wszyscy mówili, że idę do Premier League. To duża zmiana i to trudne. Jest to liga w której grasz wiele meczów i oczywiście na początku nie było to dla mnie łatwe.

– Myślę, że mogę być dumny z tego, jak przeforsowałem kilka rzeczy, a później dostałem swoją szansę. Czułem, że grałem bardzo dobrze i jestem z tego dumny. To było wspaniałe, bardzo mi się to podobało. Tutejsza kultura piłkarska jest niesamowita i jestem szczęśliwy. Jestem podekscytowany, żeby mocno zakończyć ten sezon.

– Nie spodziewałem się, że jak przyjdę wszystko będzie idealne, pójdę prosto i strzelę 10 bramek w pierwszych meczach. Wszedłem i chciałem to zrobić od razu. Chciałem dalej zarabiać na swoją pozycję.

– Na początku nie zawsze było łatwo, a ja też nie zawsze byłem w składzie, ale pracowałem. Opuszczałem głowę i powtarzałem sobie, że mój czas nadejdzie. Byłem naprawdę zadowolony z tego, jak to się potoczyło.

Rozwój i postępy Amerykanina zostały zahamowane przez uraz przywodzicieli, który wykluczy go z gry prawdopodobnie do końca miesiąca. Pomimo tego, napastnik cieszy się życiem pod wodzą Franka Lamparda i szybko poznaje piłkarską kulturę w Anglii.

– Obserwowałem go (Lamparda) dużo i oczywiście bardzo szanowałem jako gracza.

– Nadal się uczę. To mój pierwszy sezon, więc uczę się go dzień po dniu, mecz po meczu i skupiam się na następnym przeciwniku oraz zdrowo przygotowuję do następnego meczu.

Źródło: ESPN

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW