Higuain: Pięć goli w Chelsea to dobry wynik - Chelsea24News
Higuain: Pięć goli w Chelsea to dobry wynik
Higuain: Pięć goli w Chelsea to dobry wynik

Higuain: Pięć goli w Chelsea to dobry wynik

Gonzalo Higuain udzielił ostatnio długiego wywiadu, w którym poruszył temat Chelsea.

– Moje wypożyczenie mogło wyglądać lepiej. Sądzę jednak, że nie byłem taki zły, ponadto wygraliśmy Ligę Europy i awansowaliśmy do Ligi Mistrzów, to są dobre wyniki. Ludzie oczekiwali więcej ode mnie, ale uważam, że pięć goli było OK, jak na tak krótki okres.

– Jeśli jesteś dobrym zawodnikiem, ludzie oczekują od ciebie wszystkiego. Ale ludzie nie biorą pod uwagę tego, że przyszedłeś z innej ligi – z Serie A, która jest kompletnie inna. Kibice też nie zdają sobie sprawy, że w Chelsea grałem tak naprawdę tylko kilka miesięcy.

– Rozumiem, że oczekiwano ode mnie więcej i doceniam to, bo oznacza to, że ludzie cenią mnie jako zawodnika. Zdaje sobie też sprawę z tego, że duże oczekiwania wiązane są z najlepszymi piłkarzami. Zawsze jednak byłem otwarty na krytykę, ale na tą konstruktywną, nie destrukcyjną. Chcę na koniec powiedzieć, że cieszę się, że miałem szansę zagrać w jednej z najlepszych lig świata.

– Nauczyłem się wiele od wszystkich trenerów, ale to Sarri był tym, który wyciągnął ze mnie najwięcej. On nigdy się nie poddaje. Jest uparty, co mi odpowiada.

– Nie ma nic złego w byciu upartym. Jeśli nie jesteś wystarczająco uparty, nie osiągniesz nigdy sukcesu i znikniesz pośród innych. Dodam, że jestem uparty tylko w piłce nożnej.

– Myślę, że z Sarrim doskonale współpracujemy. Był przy mnie, gdy miałem najlepszy sezon w karierze.

Źródło: Telegraph

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW