Guaita następcą Caballero? - Chelsea24News
Guaita następcą Caballero?
Guaita następcą Caballero?

Guaita następcą Caballero?

Chelsea musi powoli zacząć szukać drugiego bramkarza, gdyż po sezonie z klubem prawdopodobnie pożegna się Willy Caballero, który bardzo chciałby wrócić do Hiszpanii jeszcze przed zakończeniem kariery.

Christophe Lollichon sugeruje, że najlepszym rozwiązaniem w roli następcy Argentyńczyka byłby Hiszpan grający w Crystal Palace – Vicente Guaita.

Lollichon miał już skontaktować się z agentem zawodnika i przedstawić im jak wygląda sytuacja oraz jaką rolę otrzymałby w klubie ze Stamford Bridge, gdyby zdecydował się przyjąć ofertę.

Nie tylko Chelsea widzi Guaitę w roli zmiennika pierwszego bramkarza, sytuację Hiszpana sonduje także Manchester City oraz West Ham.

Obecny kontrakt Guaity wygasa wraz z końcem następnego sezonu. Crystal Palace chciałoby jednak już teraz przedłużyć umowę ze swoim bramkarzem, ze względu na wysoką formę oraz zainteresowanie mocnych klubów

Źródło: AS

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW