Loftus-Cheek rozegrał pierwszy sparing po kontuzji! - Chelsea24News
Loftus-Cheek rozegrał pierwszy sparing po kontuzji!
Loftus-Cheek rozegrał pierwszy sparing po kontuzji!

Loftus-Cheek rozegrał pierwszy sparing po kontuzji!

Powrót Rubena Loftusa-Cheeka do gry jest tematem bardzo męczącym dla fanów wygłodniałych efektownej gry wychowanka Chelsea. Wydaje się jednak, że Anglik znajduje się na ostatniej prostej. 

Chelsea U-23 rozegrała bowiem dzisiaj zamknięty sparing z rezerwami Brentford, a 23-letni Loftus-Cheek rozegrał w nim około 60 minut. Był to pierwszy mecz Anglika od maja, wówczas bowiem doznał bardzo poważnego urazu ścięgna achillesa.

Powrót do zdrowia Loftusa-Cheeka był długotrwałym procesem, znacznie dłuższym od powrotu Hudsona-Odoi, którego ścięgno nie było w tak opłakanym stanie jak w przypadku starszego kolegi.

Teraz jednak wszyscy są ogromnymi optymistami w sprawie powrotu Anglika, Loftus-Cheek miał wyznać nawet jakiś czas temu, że nie czuje już bólu w stopie.

Nie znamy jeszcze dokładniej daty powrotu Loftusa-Cheeka do grania w pierwszym zespole, jednak teraz wydaje się to jedynie kwestią czasu, aż na Stamford Bridge kibice będą mogli przeciągle zawołać: RUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUBEN.

Źródło: The Athletic

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW