Ivanovic: Dobrze że nie grałem przeciwko Edenowi zbyt często - Chelsea24News
Ivanovic: Dobrze że nie grałem przeciwko Edenowi zbyt często
Ivanovic: Dobrze że nie grałem przeciwko Edenowi zbyt często

Ivanovic: Dobrze że nie grałem przeciwko Edenowi zbyt często

Branislav Ivanović skomentował sytuację Edena Hazarda w Realu Madryt. Powiedział również kilka słów o wpływie Romana Abramowicza na Chelsea. 

– Myślę że Eden nie jest w pełni formy fizycznej, był kilkukrotnie kontuzjowany, wszyscy jednak wiedzą jak dobrym jest piłkarzem. Dla mnie to jeden z najlepszych graczy na świecie, ma niesamowitą jakość. Życzę mu wszystkiego co najlepsze, oczywiście bez urazów byłoby łatwiej.

– Real Madryt to największa drużyna na świecie, presja jest tam inna niż w Premier League, myślę jednak że on da sobie z nią radę.

– Miałem szczęście, że nie musiałem grać zbyt często przeciwko niemu, cieszyło mnie jednak to gdy grałem z nim i oglądałem jak radzi sobie z rywalami. Mam nadzieję że niedługo wróci do najlepszej formy i zacznie błyszczeć.

– Roman Abramowicz to jedna z najważniejszych osób w mojej karierze, zawsze będę to powtarzał. Zwłaszcza gdy przybyłem do Londynu był pierwszym, który mnie wspierał, naprawdę to doceniam. Myślę że on bardzo odmienił futbol na świecie, zaczął inwestować w piłkę ogromne pieniądze, a jego śladem poszli inni. To bardzo inteligentna osoba, która osiągnęła wielki sukces. Mam nadzieję, że już niebawem ponownie zobaczymy go na Stamford Bridge.

Źródło: Triball Football

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW