OFICJALNIE: Ziyech piłkarzem Chelsea! - Chelsea24News
OFICJALNIE: Ziyech piłkarzem Chelsea!
OFICJALNIE: Ziyech piłkarzem Chelsea!

OFICJALNIE: Ziyech piłkarzem Chelsea!

Hakim Ziyech został przedstawiony jako nowy zawodnik Chelsea! 

Marokańczyk przeniesie się do nowego klubu po zakończeniu sezonu, jednak już teraz związał się z The Blues. Dokończy on swój sezon w Ajaksie, a od nowego sezonu będzie walczył o miejsce w drużynie Franka Lamparda.

Ziyech trafił do drużyny Ajaksu Amsterdam z Twente. W Amsterdamie rozegrał ponad 150 spotkań, w których udało mu się zdobyć niemal 50 bramek oraz zaliczyć ponad 80 asyst.

Od kilku sezonów jest jednym z najbardziej kreatywnych zawodników Eredivisie, rokrocznie notując ogromną liczbę kluczowych podań. Od pewnego czasu nosił się z zamiarem odejścia z Amsterdamu, jednak dopiero teraz udało mu się spełnić to marzenie.

Według raportów kosztował on klub około 40 milionów funtów. W umowę wpisane były również bonusy za ewentualne sukcesy indywidualne piłkarza.

 

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW