Lampard chce trzech transferów, aby walczyć o tytuł - Chelsea24News
Lampard chce trzech transferów, aby walczyć o tytuł
Lampard chce trzech transferów, aby walczyć o tytuł

Lampard chce trzech transferów, aby walczyć o tytuł

Pozyskanie Hakima Ziyecha to jedynie początek wzmocnień Chelsea przed rozpoczęciem kolejnego sezonu – The Blues chcą pozyskać kolejnych zawodników, ponieważ Frank Lampard zamierza powalczyć o tytuł w sezonie 2020/21. 

Na radarze The Blues znajdują się trzy nazwiska: Jadon Sancho, Jude Bellingham oraz Moussa Dembele. Z klubem mają natomiast pożegnać się Olivier Giroud, Pedro oraz Willian.

Frank Lampard chce zbudować młody zespół, który jednocześnie będzie już na tyle doświadczony, aby móc rzucić wyzwanie Liverpoolowi jeżeli chodzi o walkę o mistrzostwo Premier League.

Chelsea będzie musiała zmierzyć się z Manchesterem United, który również pragnie pozyskać Sancho i są w stanie zaoferować mu ogromne zarobki, aby tylko przyciągnąć go na Old Trafford.

Źródło: The Sun

 

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW