Lampard o Hakimie Ziyechu - Chelsea24News
Lampard o Hakimie Ziyechu
Lampard o Hakimie Ziyechu

Lampard o Hakimie Ziyechu

Frank Lampard skomentował transfer Hakima Ziyecha do Chelsea

– Myślę że to przede wszystkim fantastyczny zawodnik.

– Trzeba zacząć od fantastycznego poprzedniego sezonu w wykonaniu Ajaksu, zwłaszcza w Lidze Mistrzów. Myślę że on był jednym z najlepszych graczy podczas tamtej kampanii.

– Graliśmy z nimi dwa mecze w tym sezonie i wiem sporo o tym graczu. Znam jego zalety. Ma świetną lewą nogę i generalnie gra jako prawy skrzydłowy, jednak może grać także za napastnikiem.

– W tym sezonie mieliśmy mecze, gdzie mieliśmy problemy z otwarciem rywala, a Hakim Ziyech jest graczem, który może wnieść do naszej drużyny mnóstwo kreatywności i to pomoże nam w takich spotkaniach.

– On potrafi zdobywać bramki i asystować, wiem że nie przybędzie do nas już teraz, jednak mimo to jestem bardzo podekscytowany.

– Chcieliśmy go pozyskać już w styczniu, jednak to nie było możliwe, wiemy jak działa zimowe okno. Trzeba szanować to, że zespoły pragną utrzymywać swoich graczy do końca sezonu. Teraz jednak mamy go już na pewno i dołączy do nas w kolejnym sezonie.

– Teraz musimy myśleć o końcówce obecnego sezonu, chcemy skończyć w czwórce i to jest dla nas priorytetem. Zawsze szukamy wzmocnień i patrzymy na pozycje, gdzie możemy się poprawić. Postaramy się, aby te wzmocnienia były dobre.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW