Willian otrzymał zgodę na powrót do ojczyzny - Chelsea24News
Willian otrzymał zgodę na powrót do ojczyzny
Willian otrzymał zgodę na powrót do ojczyzny

Willian otrzymał zgodę na powrót do ojczyzny

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Willian poprosił Chelsea o zgodę na opuszczenie Wielkiej Brytanii. Skrzydłowy chciał wrócić do ojczyzny, gdzie znajdują się jego żona oraz córki, Chelsea zgodziła się na tę podróż. 

The Blues ryzykują, że Willian może nie wrócić do kraju, gdyby rozgrywki Premier League zostały wznowione, a granice byłyby nadal zamknięte. Chelsea musiałaby sobie wówczas radzić bez pomocy skrzydłowego.

Zgoda Chelsea jest swoistymi ewenementem wśród klubów z Premier League, ponieważ inne gwiazdy klubów ligi angielskiej przy podobnych prośbach miały spotkać się z odmową pracodawców.

Klub ze Stamford Bridge nie zamierza jednak izolować swojego gracza od rodziny, dlatego też Willian niebawem ponownie będzie w Brazylii.

Nie wiadomo czy Chelsea dała skrzydłowemu deadline na powrót – jeżeli ten będzie możliwy. Na ten moment The Blues przygotowują się do wznowienia treningów 6 kwietnia.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW