Emerson chce wrócić do Serie A - Chelsea24News
Emerson chce wrócić do Serie A
Emerson chce wrócić do Serie A

Emerson chce wrócić do Serie A

Czas Emersona w Chelsea wydaje się policzony, zawodnik nie otrzymuje zbyt wielu szans od menedżera klubu, Franka Lamparda, dodatkowo zainteresowanie klubów z Włoch sprawia, że myśl o pozostaniu na Stamford Bridge nie wydaje się nazbyt atrakcyjna. 

Według dziennikarzy z Włoch, Emerson jest sfrustrowany swoją pozycją w zespole, nie jest także zadowolony sposobem treningów przeprowadzanym przez szkoleniowca klubu.

Zainteresowanie Brazylijczykiem wykazują głównie Juventus oraz Inter, Antonio Conte oraz Maurizio Sarri chętnie ponownie poprowadziliby piłkarza po tym, jak mogli pracować wspólnie w Chelsea.

Oba te zespoły są gotowe zaoferować Chelsea około 28 milionów funtów, co oznaczałoby że Chelsea zarobiłaby jeszcze na piłkarzu, który przybył do Chelsea w 2018 roku.

Agent zawodnika potwierdził, że latem będą zastanawiać się na temat jego przyszłości.

– Wiemy bardzo dobrze o zainteresowaniu Juventusu, wiem także o Interze. Na ten moment nie rozmawialiśmy jednak z Chelsea, nie było także oficjalnych ofert. Myślę że do końca maja takowe się nie pojawią, jednak później zadecydujemy o przyszłości mojego klienta.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW