Chelsea zainteresowana Neuerem - Chelsea24News
Chelsea zainteresowana Neuerem
Chelsea zainteresowana Neuerem

Chelsea zainteresowana Neuerem

Sytuacja Kepy Arrizabalagi w Chelsea nadal nie jest jasna, choć wrócił on do pierwszego składu w ostatnich spotkaniach The Blues to nadal nie wiadomo czy będzie on graczem klubu po zakończeniu sezonu.

To sprawia że Chelsea przeszukuje rynek transferowy w poszukiwaniu okazji. Jedną z takich okazji ma być reprezentant Niemiec, Manuel Neuer.

Niemiec ma problemy z porozumieniem się z Bayernem w kwestii przedłużenia kontraktu, co sprawia że stał się łakomym kąskiem na rynku transferowym, ponieważ jego umowa wygasa już za rok.

Przyszłość Neuera w obecnym zespole stoi pod znakiem zapytania, gdyż oczekuje on kilkuletniej umowy, na co Bayern nie zamierza przystać. Chelsea natomiast chętnie ściągnęłaby do siebie tego gracza.

Źródło: BILD

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW