Emerson odpowiada na wczorajsze informacje - Chelsea24News
Emerson odpowiada na wczorajsze informacje
Emerson odpowiada na wczorajsze informacje

Emerson odpowiada na wczorajsze informacje

Włoscy dziennikarze wczoraj poinformowali o tym, że Emerson zamierza opuścić klub ze względu na metody treningowe Franka Lamparda. Brazylijczyk ma być sfrustrowany także tym, że menedżer nie stawia na niego zbyt często.

Obrońca postanowił odnieść się na temat tych informacji, wrzucając screeny tychże tekstów i pisząc na nich jedno słowo – fake. Emerson powiedział także kilka słów na ten temat.

– Świat znajduje się w trudnym momencie, więc znaleźli się dziennikarze, którzy chcą tworzyć content poprzez rozpowszechnianie fałszywych informacji. Nie odzywam się zbyt wiele w tym temacie, jednak dam teraz ostatnie oświadczenie w tej sprawie.

– Nigdy nie powiedziałem niczego podobnego co zostało napisane w tekście, co więcej – myślę zupełnie odwrotnie. Szanujcie innych i cieszcie się wolnym czasem z rodzinami.

Źródło: Metro

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW