Van Aanholt: Emenalo zmusił mnie do wypożyczenia - Chelsea24News
Van Aanholt: Emenalo zmusił mnie do wypożyczenia
Van Aanholt: Emenalo zmusił mnie do wypożyczenia

Van Aanholt: Emenalo zmusił mnie do wypożyczenia

Patrick van Aanholt wyznał, że w Chelsea wymuszano wypożyczenia zawodników do Vitesse.

– Michael Emenalo był wówczas dyrektorem technicznym, rozmawiałem z nim kilka razy, wręcz krzyczałem do niego.

– Kiedy moje wypożyczenie do Wigan dobiegło końca, miałem już porozumienie z Twente, które wówczas było topowym klubem w Holandii. Steve McClaren był tam menedżerem, ja chciałem dla niego zagrać, bardzo mocno chciałem tam trafić. Cieszyłem się jak dziecko, gdy się po mnie zgłosili.

– Michael powiedział mi jednak, że idę na wypożyczenie do Vitesse, powiedziałem mu, że nie chcę. Mówiłem o porozumieniu z Twente, ale on był nieugięty, powiedział, że muszę iść do Vitesse. Zaakceptowałem to, a potem nie grałem tak często jak chciałem.

– Wtedy zadzwoniłem do Emenalo i powiedziałem mu otwarcie, że przez niego jestem w tym klubie, więc teraz musi sprawić, że zacznę grać. Podobno zadzwonił do ludzi z klubu, ale to nic nie dało.

Źródło: Football Oranje

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW