Willian chce pozostać w Londynie - Chelsea24News
Willian chce pozostać w Londynie
Willian chce pozostać w Londynie

Willian chce pozostać w Londynie

Umowa Williana wygasa już po zakończeniu tego sezonu, a obecna sytuacja nie sprzyja rozmowach o przedłużeniu jej, zwłaszcza w kontekście stanowisk przedstawionych przez obie strony przy poprzednich rozmowach.

Nie jest tajemnicą, że Willian oczekuje trzyletniej umowy, Chelsea natomiast oferuje jedynie dwuletnią. Żadna ze stron nie zamierza ustąpić i coraz bardziej prawdopodobne jest to, że Willian opuści klub za darmo.

Brazylijczyk nie chce jednak przenosić się z Londynu, dlatego też sytuację może wykorzystać Jose Mourinho, który chętnie przywitałby zawodnika w swoim Tottenhamie.

To sprawia że Juventus, który również jest zainteresowany pozyskaniem skrzydłowego może obejść się smakiem, ponieważ to właśnie Tottenham wydaje się faworytem do pozyskania Williana.

Źródło: Tuttosport

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW