Chelsea nie jest zainteresowana Coutinho - Chelsea24News
Chelsea nie jest zainteresowana Coutinho
Chelsea nie jest zainteresowana Coutinho

Chelsea nie jest zainteresowana Coutinho

Kibice każdego klubu znają na pamięć nazwiska kilku zawodników, którzy są łączeni z transferem do ich zespołu niemal co okno transferowe. Coutinho jest takim piłkarzem, którego łączy się co pół roku z Chelsea.

Mimo że do letniego okna transferowego pozostało jeszcze dużo, to znowu pojawiają się informacje dotyczące zainteresowania pomocnikiem Barcelony wypożyczonym do Bayernu Monachium.

Okazuje się jednak, że wszystko jest zagrywką przedstawicieli pomocnika, którzy chcieliby znaleźć nowy klub swojemu klientowi. Nie jest tajemnicą, że Bayern nie zamierza wykupować go z Barcelony, a Duma Katalonii także chciałaby się go pozbyć.

Sam Coutinho chętnie wróci do Premier League, jednak klub z Anglii niechętnie patrzą w kierunku Brazylijczyka ze względu na jego wymagania finansowe oraz potencjalną opłatę, którą trzeba byłoby zapłacić.

Jedynym zespołem, który wyraził zainteresowanie pomocnikiem jest Leicester. Wszystko ze względu na osobę Brendana Rodgersa, który miał okazję prowadzić Coutinho w Liverpoolu i chętnie pracowałby z nim ponownie.

Źródło: Guillem Balague

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW