Abdul Sule: Nie zdziwię się, jeżeli Odion dostanie oferty z Barcelony czy Chelsea - Chelsea24News
Abdul Sule: Nie zdziwię się, jeżeli Odion dostanie oferty z Barcelony czy Chelsea
Abdul Sule: Nie zdziwię się, jeżeli Odion dostanie oferty z Barcelony czy Chelsea

Abdul Sule: Nie zdziwię się, jeżeli Odion dostanie oferty z Barcelony czy Chelsea

Nie wszyscy świętują Wielkanoc w sposób rozważny – Abdul Sule, były reprezentant Nigerii postanowił przesadzić z alkoholem, po czym udzielił wywiadu na temat przyszłości swojego rodaka. 

Ighalo jest zaledwie wypożyczony do Manchesteru United i nie wiadomo czy zostanie w tym zespole na kolejny sezon, zwłaszcza że posiada on bardzo wysoki kontrakt w Shanghai Shenhua. Co na to Sule?

– Widzę Odiona przechodzącego do topowej drużyny w Europie, gdy jego umowa wypożyczenia wygaśnie. Nie sądzę jednak, aby został w Manchesterze, ponieważ nie cenią go na tyle, aby grał tam regularnie.

– Nie radziłbym wracać do Chin, myślę że atrakcyjna oferta skusi go do pozostania. Nie zdziwię się, jeżeli Chelsea, Manchester City, Real Madryt czy Barcelona złożą mu oferty. On udowodnił swoim pobytem w Manchesterze United, że jest w stanie grać na najwyższym poziomie.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW