Pozyskanie Mertensa nadal możliwe - Chelsea24News
Pozyskanie Mertensa nadal możliwe
Pozyskanie Mertensa nadal możliwe

Pozyskanie Mertensa nadal możliwe

Przez jakiś czas wydawało się, że kwestią czasu jest przedłużenie umowy przez Driesa Mertensa. Przedstawiciele Belga mieli bardzo pozytywne sygnały płynące z klubu dotyczące przedłużenia umowy. 

Sam Aurelio de Laurentiis miał być przekonany, że piłkarz już na pewno pozostanie w Napoli.

Okazuje się jednak, że obietnice dotyczące funkcjonowania klubu, cięć pensji i problemy z karami nie zostały ostatecznie wprowadzone w życie, co sprawiło, że Mertens ponownie zastanawia się nad odejściem.

Porozumienie nadal nie zostało osiągnięte, a przedstawiciele napastnika ponownie badają swoje możliwości pod kątem rynku transferowego.

Chelsea jest jednym z zespołów, które sondowały możliwość pozyskania piłkarza, jednak Napoli nie chciało sprzedawać go w zimowym oknie transferowym. Może być jednak tak, że po sezonie trafi on na Stamford Bridge za darmo.

Źródło: Gazzetta dello Sport

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW