Sidwell: Niektórzy z piłkarzy Chelsea płakali - Chelsea24News
Sidwell: Niektórzy z piłkarzy Chelsea płakali
Sidwell: Niektórzy z piłkarzy Chelsea płakali

Sidwell: Niektórzy z piłkarzy Chelsea płakali

Steve Sidwell opowiedział nieco o okresie, gdy był zawodnikiem The Blues. Anglik przypomniał o momencie, gdy zwolniono z klubu Jose Mourinho. 

– Mieliśmy kilka gorszych spotkań, jednak tak naprawdę wszystko działo się w prasie. Wewnątrz szatni nie dało się niczego odczuć. Piłkarze byli zjednoczeni, wszyscy go wspierali, Mourinho nie stracił szatni.

– Jechałem z żoną na lotnisko, kiedy usłyszałem o wszystkim w radio. Nie wiedziałem co się dzieje. Zostaliśmy wezwani na spotkanie w Cobham.

– To było bardzo dziwne, Jose przyszedł się z nami pożegnać. Panowała niewiarygodna cisza, tak jakby ktoś umarł.

– Kiedy widziałeś jak wielkie charaktery takie jak Drogba, Lampard czy Terry płaczą na podłodze to wiesz, że wydarzyło się coś wielkiego.

– Podziękowałem Jose za to, że ściągnął mnie do Chelsea, a on powiedział, że będę miał wielką karierę. To było bardzo miłe.

Źródło: Metro

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW