Terrry o klubach, które złożyły za niego ofertę podczas pobytu w Chelsea - Chelsea24News
Terrry o klubach, które złożyły za niego ofertę podczas pobytu w Chelsea
Terrry o klubach, które złożyły za niego ofertę podczas pobytu w Chelsea

Terrry o klubach, które złożyły za niego ofertę podczas pobytu w Chelsea

Były kapitan The Blues wyznał, jakie klubu chciały go w swoich szeregach podczas jego pobytu na Stamford Bridge.

– Na początku mojej kariery w Chelsea Huddersfield było blisko, aby mnie pozyskać, wtedy ich menedżerem był Steve Bruce. Chelsea zaakceptowała ofertę, ale ówczesny trener Gianluca Vialli zaprotestował, za co oczywiście jestem mu bardzo wdzięczny. Dał mi zadebiutować, to świetny człowiek i trener.

Oferta kolejnego klubu została złożona w zupełnie innych okolicznościach. Manchester City pod wodzą Marka Hughesa chciał sprowadzić doświadczonego już wtedy 29-letniego Terry’ego w 2009 roku.

– Manchester City złożyło za mnie oficjalną ofertę. Zasiadłem do rozmowy z właścicielem klubu twarzą w twarz i powiedziałem ” Nigdy nie będę chciał opuścić Chelsea, jeśli chcesz mnie sprzedać to inna historia, wtedy nie będę sprawiać problemów. Mówię ci jednak z góry, że nigdy nie będę chciał opuścić tego klubu. Po tej rozmowie został mi zaoferowany nowy kontrakt, na który zgodziłem się bardzo szybko i zostałem w klubie jeszcze przez kolejne lata.

Źródło: Metro

 

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW