Chelsea skontaktowała się z przedstawicielami Wernera - Chelsea24News
Chelsea skontaktowała się z przedstawicielami Wernera
Chelsea skontaktowała się z przedstawicielami Wernera

Chelsea skontaktowała się z przedstawicielami Wernera

Timo Werner będzie mógł latem przebierać w ofertach, bowiem zainteresowanie pozyskaniem jego osoby wykazuje kilka wielkich klubów, w tym Chelsea.

Na ten moment wydaje się, że faworytem do pozyskania go jest Liverpool, jednak sam piłkarz bardzo chętnie dołączyłby do Bayernu lub Chelsea. The Blues skontaktowali się już bezpośrednio z przedstawicielami gracza.

W kontrakcie zawodnika znajduje się klauzula wykupu, wobec czego Lipsk może jedynie przyglądać się temu, co dzieje się z jego zawodnikiem i jeżeli on sam będzie chciał odejść, to będzie to jedynie formalność.

Niemal niemożliwe wydaje się to, aby Werner został w obecnym klubie na kolejny sezon, wobec czego można założyć, że latem zmieni klub na jeden z trzech wymienionych i nie jest powiedziane, że nie będzie to Chelsea.

Źródło: KICKER

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW