Fabregas: On może zostać piłkarzem ze światowego topu - Chelsea24News
Fabregas: On może zostać piłkarzem ze światowego topu
Fabregas: On może zostać piłkarzem ze światowego topu

Fabregas: On może zostać piłkarzem ze światowego topu

Cesc Fabregas bardzo chętnie wraca swoją pamięcią do czasu spędzonego w Chelsea, tym razem było podobnie. Został zapytany o piłkarza, który nie jest w tym momencie wystarczająco doceniany, a może zrobić jeszcze wielką karierę.

Hiszpan wskazał na wypożyczonego do Getafe Kenedy’ego, który odejdzie z Chelsea prawdopodobnie już po sezonie.

– Moje pierwsze wrażenie związane z Kenedym było naprawdę pozytywne, przyleciał z nami do Stanów Zjednoczonych, nikt nie wiedział kto to jest i skąd pochodzi, jednak z miejsca zauważyliśmy jak ogromne umiejętności techniczne posiada.

– On pokazał, że może grać dla Chelsea i może robić to świetnie. W Getafe także daje radę, ale brakuje mu tego, czego brakowało na Stamford Bridge – regularnie otrzymywanych minut w pierwszym składzie lub serii spotkań od pierwszych minut.

– On byłby na pewno jednym z piłkarzy, których brałbym pod uwagę, gdybym kompletował swój zespół.

– Kenedy ma olbrzymi talent, ma także odpowiednie warunki fizyczne, aby rywalizować na najwyższym poziomie. Jestem w stanie sobie wyobrazić go jako piłkarza ze światowego topu.

Źródło: MARCA

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW