Luiz: Moja miłość do Chelsea zawsze była prawdziwa - Chelsea24News
Luiz: Moja miłość do Chelsea zawsze była prawdziwa
Luiz: Moja miłość do Chelsea zawsze była prawdziwa

Luiz: Moja miłość do Chelsea zawsze była prawdziwa

David Luiz ponownie poruszył temat swojego odejścia z Chelsea. 

Przejście stopera do Arsenalu zszokowało większość z fanów The Blues. W ostatnim dniu okna transferowego David Luiz odszedł do lokalnego rywala, aby tam kontynuować swoją karierę.

– Zaczynając od początku – zawsze byłem szczęśliwy w Chelsea, jednak zrozumiałem, że mój cykl się zakończył. Nie było to zakończenie jakie sobie zamarzyłem, jednak musiałem podjąć decyzję szybko. O odejściu z Chelsea zadecydowałem zanim jeszcze otrzymałem ofertę z Arsenalu.

– Wiem że Arsenal nie jest w najlepszym momencie, jednak chciałem doznać czegoś nowego w swoim życiu, chciałem się jeszcze czegoś nauczyć.

– To nie było dla mnie łatwe, nie mówię nawet o adaptacji, tylko o krytyce, którą otrzymałem. Smutne że tak wielu fanów Chelsea nie rozumie moich personalnych decyzji. Moja miłość i szacunek do Chelsea zawsze była prawdziwa.

Źródło: ESPN Brasil

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW