Ajax wycenił Onanę! - Chelsea24News
Ajax wycenił Onanę!
Ajax wycenił Onanę!

Ajax wycenił Onanę!

Działacze Ajaxu zdają sobie sprawę z tego, że ich bramkarz prawdopodobnie już po tym sezonie odejdzie do lepszej ligi, wobec czego poinformowali wszystkie zainteresowane drużyny o oczekiwanej przez nich cenie.

Ajax ustalił cenę kameruńskiego bramkarza na około 35 milionów funtów i taka kwota zadowoli ich, jeżeli mają pozbyć się swojego gracza. Zainteresowanie wykazują takie zespoły jak Chelsea, Paris Saint-Germain oraz Barcelona.

Onana jest szczęśliwy w Amsterdamie, jednak nigdy nie ukrywał tego, że mógłby opuścić klub, jeżeli otrzymałby ofertę z mocniejszej ligi, dodatkowo jego umowa wygasa już za dwa sezony, co sprawia, że to najlepszy moment na transfer.

Bramkarz jakiś czas temu wyznał, że najbardziej chciałby trafić do La Liga lub Premier League, dodatkowo nie ukrywa, że najchętniej trafiłby do Barcelony, gdzie występował w zespole rezerw.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW