Sarri: Gdy odchodziłem piłkarze płakali - Chelsea24News
Sarri: Gdy odchodziłem piłkarze płakali
Sarri: Gdy odchodziłem piłkarze płakali

Sarri: Gdy odchodziłem piłkarze płakali

Maurizio Sarri był w Chelsea zaledwie jeden sezon, jednak przez ten czas zdołał bardzo podzielić fanów Chelsea na tych, którzy do końca chcieli aby pozostał oraz tych, którzy mieli go dość. 

Włoch postanowił wrócić do wydarzeń z poprzedniego sezonu i opisać jak wszystko to wyglądało z jego perspektywy.

Menedżer Juventusu wygrał w Chelsea Ligę Europy, był także w finale Pucharu Ligi, gdzie po rzutach karnych uległ Manchesterowi City.

– Im wyższy poziom tym trudniej mieć dobre relacje z piłkarzami, jednak tylko do pewnego momentu. Potem rośnie tylko jakość zawodników, ale ludzie są dalej ludźmi. Moje relacje w szatni nazywałbym konfliktowymi przez 4-5 miesięcy, jednak potem gdy powiedziałem im, że odchodzę po finale Ligi Europy płakałem, wielu z nich także to robiło.

– Myślę że udało nam się stworzyć silną relację. Jestem osobą, która gdy widzi, że postępujesz źle powie ci to w twarz, potrafię także pochwalić za coś, co zrobisz dobrze. Być może cześciej mówię o tym, co robisz źle, a zbyt rzadko chwalę. Być może zapłaciłem za to na początku.

Źródło: TuttoSport

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW