Willian: Mecze za zamkniętymi drzwiami wiele nie zmieniają - Chelsea24News
Willian: Mecze za zamkniętymi drzwiami wiele nie zmieniają
Willian: Mecze za zamkniętymi drzwiami wiele nie zmieniają

Willian: Mecze za zamkniętymi drzwiami wiele nie zmieniają

Willian wyznał, że nie sądzi, aby mecze za zamkniętymi drzwiami zmieniały wiele w przypadku bezpieczeństwa piłkarzy i ich rodzin.

Nadal nie wiemy, czy Premier League zostanie dograna na końca, a jedną z opcji są mecze bez fanów, które miałyby przynajmniej w części wykluczyć ryzyko zarażenia się wirusem, Willian uważa, że niewiele to zmienia.

– Jeżeli sezon zostanie dokończony bez fanów nadal będziemy mieć kontakt z innymi, co więcej – wirus będzie mógł się szybko między nami rozprzestrzeniać.

– To nie jest zły pomysł, jednak musimy być bardzo ostrożni. Być może piłkarz z innej drużyny ma wirusa, a my właśnie z nimi zagramy. Tak może być, prawda?

– Zagram przeciwko drużynie, w której gra piłkarz zarażony, potem wrócę do domu i zarażę moją żonę oraz córki. Musimy być bardzo ostrożni.

– Pamiętam że podawałem dłoń i przytulałem Calluma, więc po tym, jak dowiedzieliśmy się, że ma pozytywny wynik byliśmy bardzo zmartwieni, na szczęście nikt z nas nie odczuwał żadnych objawów.

– Dam z siebie wszystko do końca kontraktu, niezależnie od wszystkiego. Muszę jednak porozmawiać z klubem, ponieważ nie wiemy co się wydarzy.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW