Jak niedźwiedzie polarne powstrzymały transfer Terry'ego do Spartaka? - Chelsea24News
Jak niedźwiedzie polarne powstrzymały transfer Terry’ego do Spartaka?
Jak niedźwiedzie polarne powstrzymały transfer Terry’ego do Spartaka?

Jak niedźwiedzie polarne powstrzymały transfer Terry’ego do Spartaka?

Kiedy John Terry odchodził z Chelsea mógł trafić gdziekolwiek by sobie zamarzył, miał bowiem swój kontrakt ‚w ręku’. 

Terry od razu jednak zaznaczył, że nie przyjmie oferty z klubu Premier League, ponieważ nie chciał rywalizować z Chelsea w jednych rozgrywkach ligowych. Wówczas zgłosił się po niego Spartak Moskwa.

Legenda Chelsea ostatecznie odrzuciła ofertę, argumentując to tym, że jego rodzina niespecjalnie chciała przenosić się do stolicy Rosji.

Włoski agent, Marco Trabucchi wyznał, że jedną z przyczyn niechęci rodziny Terry’ego do tego, aby wyjeżdżać na wschód Europy była fobia córki Johna.

– John pewnego dnia został wezwany do szkoły swojej córki. Powiedziano mu, że ona w pewnym momencie rzuciła się na podłogę i zaczęła krzyczeć, że jej tata wyjeżdża do Rosji, a na tamtejszych ulicach chodzą niedźwiedzie polarne i przez to nigdy nie wróci on do Anglii, gdyż zostanie zjedzony.

Źródło: YouTube Comment Stop

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW