Joe Cole: Chelsea nie powinna rezygnować z doświadczonych zawodników - Chelsea24News
Joe Cole: Chelsea nie powinna rezygnować z doświadczonych zawodników
Joe Cole: Chelsea nie powinna rezygnować z doświadczonych zawodników

Joe Cole: Chelsea nie powinna rezygnować z doświadczonych zawodników

Były zawodnik The Blues stwierdził, że Frank Lampard nie powinien rezygnować z najbardziej doświadczonych zawodników w drużynie, którym z końcem czerwca wygasają kontrakty.

– Naturalnie, obdarzyliśmy młodych zawodników kredytem zaufania, weszli na scenę z impetem i zaprezentowali się niesamowicie. Trzeba jednak pamiętać, że Giroud, Willian i Pedro są zawodnikami ze światowego topu i dali klubowi bardzo wiele, zwłaszcza Willian który jest legendą klubu, zawodnicy i kibice go kochają.

– Mam nadzieję, że ta ekscytująca drużyna, która cały czas jest w fazie budowy nadal będzie posiadać doświadczonych zawodników. Chelsea może korzystać z ich doświadczenia tak jak Manchester United korzystał z obecności takich zawodników jak Ryan Giggs, Paul Scholes czy Gary i Phil Neville.

– Jeśli zostaliby w klubie musieliby zaakceptować role zmienników, nie graliby tak często jak wcześniej. Są jednak bardzo pomocni dla drużyny, każda szatnia potrzebuje takich ludzi. Myślę, że są zawodnikami klasy światowej i każdy klub miałby problem, aby ich zastąpić.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW