Tammy Abraham o kolegach z szatni - Chelsea24News
Tammy Abraham o kolegach z szatni
Tammy Abraham o kolegach z szatni

Tammy Abraham o kolegach z szatni

Tammy Abraham wziął udział w turnieju FIFA 20, z którego zebrane środki zostaną przekazane na cele charytatywne. 

Podczas spotkania z Ryan Sessegnonem odpowiadał na pytania fanów, jednym z nich było zapytanie o najlepszego napastnika świata oczami wychowanka Chelsea.

– Myślę że Harry Kane jest najlepszym napastnikiem na świecie, samo trenowanie z nim jest niesamowite.

– Nawet gdy trenujemy sobie spokojnie stałe fragmenty, to gdy piłka trafia do niego, on zawsze trafia do siatki. Jest zrelaksowany i spokojny, a mimo to ładuje piłkę w okno. Można tylko powiedzieć: WOW.

– Oglądanie kogoś w telewizji jest zupełnie inne niż granie obok niego, myślę że Marcus Rashford jest takim graczem, którego mocniej docenia się, gdy widzi się go obok siebie. Jest wspaniałym piłkarzem i mam nadzieję, że będziemy partnerami w reprezentacji.

– N’Golo Kante jest najcichszą osobą na świecie, przed treningami po prostu siedzi w szatni i gra w szachy na telefonie, a potem idzie do domu od razu po treningu.

– Michy często przychodzi w szalonych ciuchach na treningi, czasami gdy spytam go o to, skąd je ma, odpowiada, że sam nie wie. Lubię ludzi takich jak on, takich którzy zupełnie nie przejmują się opinią innych.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW